تور تایلند
تور برزیل
تور آفریقا
تور دبی
 
 
معرفی تورهای مسافرتی و آژانس های مسافرتی و خدمات گردشگری

شهر توریستی کوالالامپور مالزی

کوالالامپور مالزی

کوالالامپور به معنای خلیج گلی است و همین خلیج ظاهرا گلی نزدیک به دو میلیون شهروند را در خود جای داده است کوالالامپور پایتخت کشور مالزی بوده و از بزرگترین کشور توسعه یافته مسلمان در آسیا می باشد .

از جاذبه های دیدنی شهر کوالالامپور می توان :

1- کی ال آکواریوم

آکواریوم کی ال از پنج هزار آبزیان مناطق حاره ای پذیرایی می کند .این آکواریوم با یک تونل شیشه ای در زیر آب 90 متر طول دارد و با کیوسک های اطلاع رسانی چند رسانه ای – فروشگاه هدایا – برنامه های گوناگون آموزشی به گردشگران خدمت رسانی می کند .تماشای غذا دادن به کوسه ها که هر روز هم انجام میشود از جذابترین برنامه این آکواریوم است

2-باغ های دریاچه پردانا

باغ های دریاچه پردانا بیشتر به خاطر اینکه در میان پارک گوزن ها – پارک پروانه ها – پارک پرندگان – باغ ارکید و باغ هیبسکوس محصور شده شهرت دارد .گشت و گذار و عکاسی در آن تجربه ای متفاوت را برایتان به دنبال خواهد داشت . پارک پروانه های کوالالامپور بیش از شش هزار پروانه از 120 گونه مختلف دارد

3- بلندیهای گتینگ

شهرک گتینگ یک شهرک توریستی تفریحی با آب و هوای خنک و مطلوب است و در بلند ترین منطقه کوالالامپور واقع شده است .گتینگ ترکیبی از مراکز تجاری و تفریحی وهتلهای متعدد می باشد.

برای رسیدن به ارتفاعات گتینگ می توان از تله کابین مجموعه است استفاده کرد که حدود 3/83 کیلومتر طول دارد و بلند ترین و سریع ترین تله کابین آسیای جنوب شرقی قلمداد شده است .در کنار این هوای سرد مناظر زیبای این منطقه همچنین دارای یک پارک اصلی می باشد که مرکزی برای تفریح و سرگرمی است .

4- برجهای پتروناس کولالامپور

یکی از مهم ترین جذابیت کوالالامپور برجهای بلند پتروناس است که از بلند ترین برجهای جهان و معروف به شمار می آید .

در بالای آن می توان نمای کلی شهر کوالالامپور را مشاهده کرد . برجهای پتروناس از بلند ترین برجهای دنیا است که در حدود 452 متر ارتفاع دارد .این ساختمان توسط CESAR PELLI  تحت تاثیر  طرح های اسلیمی طراحی شده است .این برج ها 88 طبقه دارد که تمام آن از شیشه و فولاد است .به طور تقریبی این ساختمان 32000 پنجره دارد .

 

 

 

 بلندیهای گتینگ کوالالامپور مالزی
برج پتروناس  کوالالامپور مالزی
آکواریوم  کوالالامپور مالزی
باغ پرنادا  کوالالامپور مالزی
تاریخ ایجاد: چهارشنبه 28 مهر 1395
تاریخ انتشار: چهارشنبه 28 مهر 1395
تعداد بازدید: 817