تور تایلند
تور برزیل
تور آفریقا
تور دبی
 
 
معرفی تورهای مسافرتی و آژانس های مسافرتی و خدمات گردشگری

قبرس CYPRUS


قبرس

CYPRUS

 

قبرس جزیره ای با منظر رویایی

این جزیره در شرقی ترین بخش مدیرتانه واقع شده رویایی است از سنت ها و جاذبه های هزاران ساله که افسانه و تاریخ را به یکدیگر پیوند می زند و همه را صمیمانه به شما تعارف می کند .روستاهای کوهستانی و آبهای کریستالی شفاف – سواحل شنی – دره های سبز و مناظر طبیعی زیبا – حمام آفتاب زیایی هایی است که در تمام فصول سال فراهم است و شما را به خود می خواند .

قبرس درست میانه سه قاره آسیا – اروپا و آفریقا قرار دارد و آنها را به هم پیوند می دهد .بیشتر مردم قبرس به زبان انگلیسی مسلط هستند و البته سایر زبانهای اروپایی دیگر نیز در اینت شهر صحبت میشود .

تابستانهای قبرس گرم و خشک و طولانی است و از اواخر اردیبعشت تا اواخر مهر طول می کشد و زمستان ها هم کوتاه و ملایم همراه با بارندگی است .

خرید در قبرس

قبرس سوغاتی های زیادی دارد که بیشتر آنها هم جزو صنایع دستی این کشور محسوب میشود .مثلا قلاب دوزی لفکارا یکی از سنن قبرس باستان است که  به دوره ونیزی بر می گردد.

نمونه های زیبای روتختی و رومیزی ابریشم و روسریهایی که با قلاب دوزی توری و با تارو پور مشخص بافته میشوند .یکی از بهترین سوغاتی هایی است که می توانید با خودتان به ایران بیاورید .

فرش بافی – گلیم – قالیچه های کوچک با طرح ها و الگوهای رنگی جز بهترین و زیباترین سوغاتی های قبرس است . همچنین در فروشگاههای مختلف این کشور می توانید سبد های چوبی و کوچکی را پیدا کنید که توسط هنرمندان قبرسی بافته شده است

 

مراکز خرید قبرس

 

1-      CITY PLAZA (لارناکا)

2-      DEBEHNAM (لارناکا)

3-      ADAMS JEWELLERY (لیماسول)

4-      مرکز خرید دبنهام (لیماسول )

5-      CARREFOUR (لیماسول )

 

رستورانهای قبرس

1-      رستوران واروشیوتیس (لارناکا)

2-      رستوران میلیتزیس (لارناکا)

3-      رستوران ابو دنی (لارناکا)

4-      خانه استیک فومائو (لیماسول )


تاریخ ایجاد: یکشنبه 2 آبان 1395
تاریخ انتشار: یکشنبه 2 آبان 1395
تعداد بازدید: 786